dzisiejsze wyniki Lotto, duży lotek, lotto.pl, lotto, duży lotek, wyniki, wyniki losowania, losowań, dzisiaj, toto, duży, totolotek, multilotek, dzisiejsze wyniki, wyniki losowania dużego lotka, rewelacyjne, systemy, MULTI, Totomania, minilotto, multi multi

czwartek, 3 czerwca 2010

Reklama w Puławach - Tablice do projektów

W Puławach znajduje się też wiele firm poligraficznych. Jest ich kilkanaście lecz jedna wyróżnia się znacząco. Powstała w 2009 roku i jest to Agencja Reklamowa, jest to prawdopodobnie najprężniej rozwijająca się firma reklamowa w Puławach.

Studio grafiki i Reklamy zajmuje się kompleksową obsługą, od wykonania projektu po wydruk oraz montaż każdego typu reklamy. Agencja reklamowa świadczy usługi internetowe, takie jak projektowanie graficzne, projektowania stron internetowych, tworzenia stron internetowych, aktualizacjia www, pozycjonowanie stron www, hosting.

Firma ta jest siecią drukarń, można w niej zamłówieć też systemy wystawiennicze, takie jak ścianki reklamowe, rollup, listwy plakatowe, tablice informacyjne, tabliczki informacyjne.

Nowością jest możliwość zamówienia  tablic do projektów Unijnych. Każda inwestycja, która wykonywana była z pieniędzy z Unii Europejskiej powinna być jasno oznakowana. Puławska firma reklamowa daje nam możliwość zamówienia profesjonalnie wykonanej tablicy reklamowej- do projektu. Informacja traktująca o finansowaniu projektu z Unii Europejskiej powinna zajmować nie mniej niż 25% powierzchni tablicy. Tablice możemy zamówić w Studiu Grafiki i Reklamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz